Dietetyk kliniczny mgr Ewa Brodacz

mgr Ewa Brodacz

mgr Ewa Brodacz

dietetyk kliniczny

 

Jestem dyplomowaną dietetyczką, której praca nie jest tylko wyuczonym zawodem, ale również pasją. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie, gdzie uzyskałam wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych i szkoleniach. Stale poszerzam swoją wiedzę w tematyce zdrowego odżywiania i przekazuje ją swoim klientom.

Specjalizuję się w diecie eliminacyjnej oraz diecie osób aktywnych fizycznie. Pracuję przede wszystkim z osobami zmagającymi się z problemami kardiologicznymi, cierpiącymi na alergie, nietolerancje pokarmowe oraz otyłość.

Najbardziej rozwijające dla mnie są spotkania z moimi klientami. Nie ma dwóch identycznych osób, każda jest wyjątkowa zarówno pod względem charakteru, diety, jak i organizmu. Niesamowitą satysfakcję daje mi wspieranie ludzi w osiąganiu wymarzonych celów. Dietetyka połączona z diet coachingiem pomaga mi efektywnie dopingować i odpowiednio kierować działaniami, by przyniosły sukces.

Chcę pokazać wszystkim, że dieta nie jest trudem, kojarzącym się tylko z głodówkami i wyrzeczeniami, ale przyjemnością i przepustką do długiego i komfortowego życia. W pracy stawiam przede wszystkim na nauczenie nawyku dobrego odżywiania, ponieważ nie chcę tylko krótkotrwałych efektów, ale stałej pozytywnej zmiany.

Pani mgr Ewa Brodacz przebywa na szczęśliwym urlopie macierzyńskim. Gratulujemy i czekamy na powrót!

Poinformujemy Cię, gdy Pani mgr Ewa Brodacz wróci do pracy :

3 + 1 =

Dietetyk kliniczny mgr Ewa Brodacz
Oceń
Share This